Mec. Agata Adamczyk otrzymała tytuł Ambasadora Przedsiębiorczości Kobiet
There are no translations available.

 

Z przyjemnością informujemy, że Mecenas Agata Adamczyk została nagrodzona tytułem Ambasadora Przedsiębiorczości Kobiet. Program Ambasadorów Przedsiębiorczości został objęty Honorowym Patronatem Małżonki Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Pani Anny Komorowskiej.

 

Wśród dotychczas odznaczonych znalazły się takie kobiety biznesu jak Mecenas Beata Gessel Kalinowska vel Kalisz (kancelaria Gessel), Pani Beata Batycka (firma Batycki), Pani Maria Waliczek (firma kosmetyczna Farmona) czy Pani Sonia Draga (wydawnictwo Sonia Draga). Cieszymy się z tego wyróżnienia Agaty i przyjmujemy je jako nagrodę dla całej Kancelarii za codzienne wysiłki Zespołu.

 

Uroczyste wręczenie odznaczeń dla Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet odbyło się w dniu 16 września 2013 r. w ramach Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, jaki rokrocznie odbywa się w Katowicach pod patronatem Przewodniczącego Komisji Europejskiej José Manuela Barroso oraz Przewodniczącego Parlamentu Europejskiego Martina Schultza.  

 


 

Więcej na:

http://www.kongresmsp.eu oraz http://www.ambas.pl/

 
Kancelaria na Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw
There are no translations available.

 

Jak co roku bierzemy udział w Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach w dniach 16-18 września 2013 r. Tegoroczny kongres poświęcony będzie współpracy i kooperacji firm sektora MŚP w wymiarze regionalnym, krajowym i międzynarodowym. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Bronisław Komorowski, Przewodniczący Komisji Europejskiej José Manuel Barroso oraz Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Martin Schultz. W trakcie obrad kongresu toczą się interesujące dyskusje z udziałem przedsiębiorców, przedstawicieli nauki, administracji publicznej oraz sektora finansowego na temat możliwości dostępnych aktualnie polskiej gospodarce oraz wyzwań, jakie stoją przed biznesem.

 

Więcej o kongresie: http://www.kongresmsp.eu/

 
Jesteśmy patronem merytorycznym Ekspedycji IV Kongo
There are no translations available.

Kancelaria Prawna Agata Adamczyk & Współpracownicy jest Patronem samochodowo-motocyklowej wyprawy do serca Afryki - Expedycja IV Kongo - która odbywa się w czerwcu i lipcu 2013 r. Kierując się zasadą, która nam przyświeca w codziennej pracy: "Razem zdobędziemy szczyt!", objęlilśmy obsługą prawną projekt wyprawy oraz jej organizatora - firmę Morgan Advertising Sp. z o.o. Jest to czwarta: po Chinach, Maroko oraz wybrzeżach Morza Czarnego, takiego typu wyprawa, prowadzona przez tego organizatora. Tegoroczna ekspedycja prowadzi bezdrożami Afryki, przez Maroko, Mauretanię, Senegal (etap samochodowy), a następnie samolotem do Kongo (etap motocyklowy) - łącznie niemal 14 tys km. Podróżnicy nie tylko poznają lokalny koloryt i kulturę afrykańską, ale także zmierzą się z afrykańską przyrodą, klimatem oraz własnymi ograniczeniami.   

 

Więcej informacji o wyprawie: http://e4kongo.pl/?page_id=29

 

 

Zapraszamy do śledzenia losów uczestników ekspedycji na stronie Facebooka: https://www.facebook.com/e4kongo

 

 

 
Mec.Agata Adamczyk wybrana do Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie
There are no translations available.

W dniu 18 czerwca 2013 r. mecenas Agata Adamczyk została wybrana przez do Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Po ukonstytuowaniu się Rady została wybrana do pełnienia funkcji Przewodniczącej Komisji Zagranicznej OIRP. Będzie odpowiedzialna za nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów międzynarodowych małopolskiego samorządu radcowskiego.

 

Cieszymy się z zaufania, jakim obdarzyli Agatę Adamczyk koledzy i koleżanki radcowie prawni z naszego regionu. Od roku 2008 pracuje ona na rzecz samorządu jako członek Komitetu Zagranicznego Krajowej Rady Radców Prawnych. Jest również reprezentantem polskiej palestry w Europejskiej Radzie Adwokatur (The Council of Bars and Law Societies of Europe - CCBE), gdzie uczestniczy w pracach komisji do spraw prawa konkurencji. W 2010 roku otrzymała srebrną odznakę Zasłużonej dla Samorządu Radców Prawnych. Obecnie będzie wykorzystywać swoje doświadczenie również w pracy na rzecz Izby krakowskiej.

 
«StartZurück1234567WeiterEnde»

Seite 4 von 7

Copyright (C) Agata Adamczyk - Kraków 2010
Zdjęcia: Jacek Nosal